Arda Turan’dan Son Dakika Galatasaray Açıklaması Geldi

Ara transfer döneminde durumu yılan hikayesine dönen Arda Turan hakkında son karar verildi. Restbet üyesi olarak anında kazanın. Arda Turan konusu teknik heyet ve yönetim arasında sorun yaratırken, büyük bir çıkmaza da dönüştü. Son olarak yönetimin almış olduğu karar neticesinde ise takıma katılmayacağı kesinleşmiş oldu. Bunun üzerine bir son dakika açıklaması da Arda Turan’dan geldi. Söylemleri arasında hem yönetim hem Fatih Terim hem de taraftar hakkındaki görüşleri yer aldı. Bu süreçte yaşadıklarını özetleyen açıklaması ise gündeme bomba gibi düştü. Sözleri ile çok konuşulacak ismin söylediklerini inceleyebilirsiniz.

İşte Arda Turan’ın Yönetim Hakkındaki Sözleri

Galatasaray takımına transferi konusunda engel olan yönetim konusunda açıklama geldi. Herkes için en iyi fırsatlar Restbet ile geliyor. Kendisini istemeyen yönetime teşekkür eden Arda, “Arda Turan ismi üzerinden Galatarasay’da bir tartışma yaşanmışsa, yaşanıyorsa bu benim en büyük üzüntüm olacak. Çünkü aslolan Arda Turan değil, Galatasaray Spor Kulübü’dür. Ben bunu hiç unutmadım. Bundan dolayı, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun kararını saygıyla karşılıyorum. Ve kendilerine teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı. Yapılan teşekkür ise en dikkat çekici noktaların başında geldi. Bir parantezde taraftar ve teknik heyet için açıldı.

Arda, Fatih Terim İçin Ayrı Parantez Açtı

Kendisinin Galatasaray kulübüne transferi konusunda onay veren ve gerçekleşmesini isteyen kişi Fatih Terim oldu. Buna karşılık ise sözlerinde Turan, “Birkaç özel kelime de Fatih hocam için. Yaşanan tüm zorlu süreçlere rağmen, en ihtiyacım olduğu anda bana yardım elini uzattığı için, şefkatini ve sevgisini bana hissettirdiği için kendisine minnettarım. En karamsar olduğum anlarda yine bana yol gösterici oldu. Benim ve ailemin babası çocuğumun dedesidir. Hayatım boyunca da öyle olacaktır. Şartlar ne olursa olsun İçimdeki Galatasaray aşkı hep aynıdır. Dualarım her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın başarısı için olacak” ifadelerini kullandı. Bu sözler uzun süre konuşulmak üzere yerini aldı. Geleceği ise henüz netleşmiş değil.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir