Akhisarspor, Yılmaz Vural’a Teknik Direktörlük Teklif Etti

TFF 1. lig ekiplerinden Akhisarspor zirve için mücadele veriyor. Topladıkları puanlar ile şuan 6. sırada yer alan takım üst üste uzun bir süredir kazanamıyor. Bunun sonucu olarak teknik adam ile yollar ayrıldı. Alınan beraberlik ve mağlubiyetlerden dolayı gerileyen ancak yeniden üst sıra yarışından tam olarak kopmayan Akhisarspor takımında çeşitli önlemler alınıyor. Bunun başında da teknik heyet geldi. Mehmet Altıparmak ile yollar ayrıldı. Yerine ise kimin geçeceği yönetim gündeminin ilk maddesi oldu. Yalın Koşukavak, Metin Diyadin gibi isimler ön plana çıkarken, Yılmaz Vural ismi üzerinden karara varıldı. Tecrübeli teknik adama teklif götürülürken, hedef Süper Lig’e çıkmak olacak. Betpas kazandıran özellikleri ile sizi bekliyor.

Tecrübeli Teknik Adam İle Görüşmeler Başladı

Yılmaz Vural bugüne kadar Süper Lig’de tuttuğu takımlar ve alt ligden çıkardığı takımlar ile birçok kez adından öz ettirmeyi başardı. Şimdi ise bunu Akhisarspor ile gerçekleştirmek için gelecek. Eğer önerilen sözleşmeyi kabul ederse, görevi bu yönde olacak. Atılacak adımlar büyük önem taşıyor. Akhisarspor takımı ile yolların birleşmesi halinde takımda bir toparlanma süreci bekleniyor. Hücum futbolunun önemli isimlerinden biri olan Vural, performansını üst seviyelere çekmek istiyor. Bunun için yoğun bir mücadele verilecek. Tüm bu durumlar beraberinde büyük heyecanı ve çekişmeyi getirecek. Betpas üyelerine büyük ayrıcalıklar getiriyor.

Yılmaz Vural Sunulan Teklife Sıcak Bakıyor

Akhisarspor cephesinden gelen bu teklife sıcak bakan teknik adam yeni bir göreve hazırlanıyor. Alt ligde büyük heyecan ve çekişme yaşanırken bu anların bir parçası olmaya hazırlanıyor. Taraftar cephesinde de heyecan dolu dakikalar yaşanıyor. Kalan maçlarında rakiplerine üstünlük sağlamayı başarmaları halinde istedikleri noktaya gelmiş olacaklar. Liderle aralarında yüksek bir puan farkı bulunmuyor ayrıca önündeki rakipleriyle de puan farkının az olması, şanslarını daha da çoğaltıyor. Yaşanacak gelişmeler merakla takip edilirken, sonuca kısa bir süre içinde varılması bekleniyor. Tüm bu anları yine kesintisiz biçimde takip edebileceksiniz. Rekabet yüksek olacak.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir