Akcebet Bonus Promosyonları

Akcebet Bonus Promosyonları

Uluslararası çapta oldukça kapsamlı bir hizmet sunan Akcebet faaliyetlerine kesintisiz şekilde devam etmektedir. Curaçao lisansıyla birlikte kullanıcılarının gözünde güvenilir bir imaj çizen Akcebet bu kadarının yeterli olmadığını biliyor. Yerel sistemlere göre iki katından fazla oranlar veren marka bunları yapan diğer yurt dışı merkezli bahis sitelerinden kendini pozitif ayrıştırmak için ekstra bonuslar ve destekler sağlıyor. Kullanıcılara verilen bonuslar sistemin daha fazla tanınması için son derece önemlidir. Daha yatırımla sistemde daha fazla işlem yapabilen kullanıcılar hem kazançlarını artırmakta hem de sistemin ne denli sağlıklı çalıştığını tecrübe etmektedir. Akcebet giriş adresi üzerinden sisteme erişim sağladığınızda Akcebet sistemlerinin oldukça fazla başlık altında bonuslar dağıttığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bunların bir kısmı yatırım bonusu olurken diğer bir kısmı kayıp veya depozit bonusları olmaktadır. Akcebet sistemlerine ilk defa üye olduğunuzda sistem size 666-1000 TL aralığında yatırım yapacağınız alana göre %100 çevrimli bonus verir. Eğer bu bonusları iyi değerlendirebilirseniz oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Akcebet Sosyal Medya Bonusları

Sadece sistem üzerinden değil Akcebet Twitter kanalıyla da benzer çalışmalar yapıyor. Örneğin sosyal medya hesapları üzerinden duyurduğu tahmin oyunlarıyla doğru tahminde bulunan kullanıcılara eğer belli şartları sağlıyorlarsa 100-500 TL aralığında bonuslar veriliyor. Böylece kullanıcılar hiçbir ek yatırım yapmadan kazanç elde edebilecekleri oldukça iyi bonuslar yakalıyor. Çekiliş olarak da verilen bu bonuslar genellikle çevrim şartlı olarak sunuluyor. Bonus tutarın belli katı kadar işlem yaptıktan sonra kalan bakiyenizi hesaplarınıza çekebiliyorsunuz. Maksimum kazancınızın ise bonusun 40 katını aşmaması gibi bir kural da bulunuyor.

Akcebet Bonus Aktifleştir

Sistem üzerinde çok fazla bonus olduğu için yatırım yapmadan veya bonus şartlarını yerine getirmeden önce talep ettiğiniz bonusu aktifleştirmeniz gerekmektedir. Akcebet sistemlerinde bunun profil sayfanız üzerinden yapabiliyorsunuz. Ancak yine de emin olamadıysanız veya bonusunuzu nasıl aktifleştireceğinizi bilmiyorsanız Akcebet destek hattına bağlanarak sistem yetkililerinden bunu yapmalarını talep edebilirsiniz. Tecrübeli personelleriyle Akcebet size seve seve yardımcı olacaktır. Ayrıca bonuslardan mükerrer olarak veya bonusları birleştirerek yararlanamazsınız. Sistem üzerinde her kullanıcılar sadece bir hesaba sahip olabilir.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir